Karlsruhe Open 2019
Miejsce | Niemcy | |
---|---|---|
Obiekt | TC Rüppurr | |
Nawierzchnia | Ceglana | |
Data | 29.07–04.08.2019 | |
WTA Tour | ||
Kategoria | WTA 125K series | |
Pula nagród | 125 000 $ | |
Drabinka | 32S/6Q/8D | |
Dyrektor | Markus Schur | |
Zwyciężczynie | ||
Gra pojedyncza Patricia Maria Țig | ||
Gra podwójna Lara Arruabarrena Renata Voráčová | ||
| ||
Strona internetowa |
Karlsruhe Open 2019, właśc. Liqui Moly Open Karlsruhe 2019 – tenisowy turniej WTA kategorii WTA 125K series w sezonie 2019 z cyklu Karlsruhe Open rozgrywany w dniach 29 lipca–4 sierpnia 2019 roku w Karlsruhe na kortach ceglanych o puli nagród wynoszącej 125 000 dolarów amerykańskich.
Gra pojedyncza
Zawodniczki rozstawione
Numer | Tenisistka | Ranking | Osiągnięcie |
01 | Tamara Zidanšek | 55 | 1. runda |
02 | Alison Van Uytvanck | 65 | finał |
03 | Tatjana Maria | 70 | 2. runda |
04 | Laura Siegemund | 71 | 2. runda |
05 | Darja Gawriłowa | 85 | 1. runda |
06 | Irina-Camelia Begu | 98 | 2. runda |
07 | Stefanie Vögele | 112 | 2. runda |
08 | Barbora Krejčíková | 115 | 1. runda |
Drabinka
Klucz
- w/o – walkower
- k – krecz
- d – dyskwalifikacja
- Q – kwalifikant
- WC – dzika karta
- LL – szczęśliwy przegrany
- Alt – zawodnik zastępczy
- PR – ochrona rankingu
- SE – specjalna przepustka
- ITF – ranking ITF
- JE – ranking juniorski
Faza finałowa
Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | |||||||||||||||||
Ekaterine Gorgodze | 5 | 0 | |||||||||||||||||
PR | Patricia Maria Țig | 7 | 6 | ||||||||||||||||
PR | Patricia Maria Țig | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Jasmine Paolini | 2 | 0 | |||||||||||||||||
Q | Stephanie Wagner | 5 | 4 | ||||||||||||||||
Jasmine Paolini | 7 | 6 | |||||||||||||||||
PR | Patricia Maria Țig | 3 | 6 | 6 | |||||||||||||||
2 | Alison Van Uytvanck | 6 | 1 | 2 | |||||||||||||||
Tamara Korpatsch | 2 | 4 | |||||||||||||||||
Paula Badosa Gibert | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Paula Badosa Gibert | 63 | 66 | |||||||||||||||||
2 | Alison Van Uytvanck | 7 | 7 | ||||||||||||||||
Tereza Mrdeža | 1 | 3 | |||||||||||||||||
2 | Alison Van Uytvanck | 6 | 6 |
Faza początkowa
1. runda | 2. runda | Ćwierćfinały | ||||||||||||||||
1 | Tamara Zidanšek | 5 | 4k | |||||||||||||||
Ekaterine Gorgodze | 7 | 3 | Ekaterine Gorgodze | 7 | 7 | |||||||||||||
WC | Katharina Hobgarski | 3 | 1 | Bibiane Schoofs | 5 | 5 | ||||||||||||
Bibiane Schoofs | 6 | 6 | Ekaterine Gorgodze | 5 | 0 | |||||||||||||
Antonia Lottner | 2 | 2 | PR | Patricia Maria Țig | 7 | 6 | ||||||||||||
Elena-Gabriela Ruse | 6 | 6 | Elena-Gabriela Ruse | 5 | 5 | |||||||||||||
PR | Patricia Maria Țig | 6 | 6 | PR | Patricia Maria Țig | 7 | 7 | |||||||||||
8 | Barbora Krejčíková | 3 | 4 |
1. runda | 2. runda | Ćwierćfinały | ||||||||||||||||
3 | Tatjana Maria | 6 | 6 | |||||||||||||||
Han Xinyun | 1 | 0 | 3 | Tatjana Maria | 3 | 6 | 4 | |||||||||||
Q | Stephanie Wagner | 7 | 6 | Q | Stephanie Wagner | 6 | 4 | 6 | ||||||||||
Q | Yuan Yue | 64 | 2 | Q | Stephanie Wagner | 5 | 4 | |||||||||||
WC | Sabine Lisicki | 6 | 4 | 1 | Jasmine Paolini | 7 | 6 | |||||||||||
Jasmine Paolini | 3 | 6 | 6 | Jasmine Paolini | 4 | 7 | 3 | |||||||||||
Tereza Martincová | 6 | 7 | Tereza Martincová | 6 | 65 | 0k | ||||||||||||
5 | Darja Gawriłowa | 4 | 63 |
1. runda | 2. runda | Ćwierćfinały | ||||||||||||||||
7 | Stefanie Vögele | 6 | 3 | 6 | ||||||||||||||
WC | Jule Niemeier | 3 | 6 | 3 | 7 | Stefanie Vögele | 3 | 4 | ||||||||||
Tamara Korpatsch | 6 | 6 | Tamara Korpatsch | 6 | 6 | |||||||||||||
LL | Liana Cammilleri | 0 | 0 | Tamara Korpatsch | 2 | 4 | ||||||||||||
Lara Arruabarrena | 3 | 4 | Paula Badosa Gibert | 6 | 6 | |||||||||||||
Paula Badosa Gibert | 6 | 6 | Paula Badosa Gibert | 6 | 6 | |||||||||||||
Dalila Jakupović | 1 | 2 | 4 | Laura Siegemund | 4 | 1 | ||||||||||||
4 | Laura Siegemund | 6 | 6 |
1. runda | 2. runda | Ćwierćfinały | ||||||||||||||||
6 | Irina-Camelia Begu | 64 | 6 | 6 | ||||||||||||||
Q | Renata Voráčová | 7 | 4 | 4 | 6 | Irina-Camelia Begu | 3 | 1k | ||||||||||
Richèl Hogenkamp | 1 | 0 | Tereza Mrdeža | 6 | 2 | |||||||||||||
Tereza Mrdeža | 6 | 6 | Tereza Mrdeža | 1 | 3 | |||||||||||||
Jaqueline Cristian | 4 | 4 | 2 | Alison Van Uytvanck | 6 | 6 | ||||||||||||
Q | Laura Ioana Paar | 6 | 6 | Q | Laura Ioana Paar | 2 | 3 | |||||||||||
Greet Minnen | 4 | 6 | 1 | 2 | Alison Van Uytvanck | 6 | 6 | |||||||||||
2 | Alison Van Uytvanck | 6 | 1 | 6 |
Pula nagród
Runda | Pieniądze ($) | Punkty (WTA) |
Zwyciężczyni | 20 000 | 160 |
---|---|---|
Finalistka | 11 000 | 95 |
Półfinalistka | 6000 | 57 |
Ćwierćfinalistka | 4000 | 29 |
2. runda | 2250 | 15 |
1. runda | 1100 | 1 |
Gra podwójna
Zawodniczki rozstawione
Numer | Tenisistki | Ranking | Osiągnięcie |
01 | Lara Arruabarrena Renata Voráčová | 149 | zwycięstwo |
02 | Nateła Dzałamidze Jana Sizikowa | 188 | ćwierćfinał |
03 | Greet Minnen Alison Van Uytvanck | 254 | półfinał |
04 | Jaqueline Cristian Elena-Gabriela Ruse | 318 | półfinał |
Drabinka
Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | ||||||||||||||||
1 | Lara Arruabarrena Renata Voráčová | 6 | 6 | |||||||||||||||
Tereza Mrdeža Eva Wacanno | 1 | 4 | 1 | Lara Arruabarrena Renata Voráčová | 6 | 3 | 10 | |||||||||||
4 | Jaqueline Cristian Elena-Gabriela Ruse | 6 | 64 | 10 | 4 | Jaqueline Cristian Elena-Gabriela Ruse | 4 | 6 | 8 | |||||||||
WC | Sabine Lisicki Bibiane Schoofs | 3 | 7 | 5 | 1 | Lara Arruabarrena Renata Voráčová | 62 | 6 | 10 | |||||||||
Nicola Geuer Dalila Jakupović | 1 | 3 | Han Xinyun Yuan Yue | 7 | 4 | 4 | ||||||||||||
3 | Greet Minnen Alison Van Uytvanck | 6 | 6 | 3 | Greet Minnen Alison Van Uytvanck | 3 | 2 | |||||||||||
Han Xinyun Yuan Yue | 4 | 6 | 10 | Han Xinyun Yuan Yue | 6 | 6 | ||||||||||||
2 | Nateła Dzałamidze Jana Sizikowa | 6 | 1 | 4 |
Pula nagród
Runda | Pieniądze ($)[a] | Punkty (WTA)[b] |
Zwyciężczynie | 6000 | 160 |
---|---|---|
Finalistki | 3800 | 95 |
Półfinalistki | 1900 | 57 |
Ćwierćfinalistki | 1000 | 1 |
Uwagi
Bibliografia
- Drabinka gry pojedynczej. wtatennis.com. [dostęp 2019-07-28]. (ang.).
- Drabinka gry podwójnej. wtatennis.com. [dostęp 2019-07-28]. (ang.).
Linki zewnętrzne
- Drabinka eliminacji. wtatennis.com. [dostęp 2019-07-28]. (ang.).